Fotoplátna bez nichž se dobrá fotka neobejde
Každý kus je originál


Každý fotograf, který se rozhodne zařídit si vlastní fotoateliér, bude muset, dřív nebo později řešit zásadní otázku, jaké fotografické pozadí pořídit. Možností je řada a je potřeba si stanovit preference. Při výběru pozadí není velký rozdíl, jestli používáme studiová záblesková, nebo trvalá světla. Spíše záleží, s jakým fotografickým pozadím dosáhneme snadněji požadovaného výsledku a jaké pozadí lépe vyhovuje zamýšlené kompozici.

Vrcholem jsou látková, ručně malovaná fotografická pozadí, s nimiž v portrétní fotografii dosáhnete nejlepších výsledků a která jsou pro fine art a výtvarné portréty, ale i některé druhy produktové a fashion fotografie naprosto nezbytná. Nejvíce využijete ta, která se dají použít jako dekorační a dodají fotografiím požadovaný charakter.

V čem naše fotoplátná vynikají?

+

Naše fotografická pozadí jsou na prvotřídních šepsovaných malířských plátnech ze 100% bavlny v gramáži 315g / m2 (rozměr 160 x 250 cm) a v gramáži 340g / m2 (rozměr XL 210 x 350 cm). Plátna mají jemnou zrnitou strukturu.

+

Profesionální barvy C.KREUL jsou nanášeny v několika vrstvách, čímž je dosaženo prostorového, trojrozměrného, efektu a stínování.

+

Naše plátna neodráží světlo, nelesknou se (to může být problémem papírových, vinylových, polypropylénových a látkových pozadí na umělých textiliích). Naše plátna nepropouští světlo, můžete je tedy použít i venku, mimo ateliér.

Plátna vytváříme v široké barevné škále, s jemnou, střední a výraznou strukturou.
Pro speciální zakázky vytvoříme plátno přesně podle požadavků klienta. Neváhejte nás kontaktovat.

Ukázky fotopláten a fineart fotografie (autor Petr Bouda / FB)